O společnosti

Nabízíme ucelenou řadu výtahových zařízení a řešení, která plně odpovídá všem individuálním požadavkům našich zákazníků a projektantů. Dle jejich přání jsme poté připraveni realizovat standardní či luxusní provedení při několika rychlostech nových zařízení, atypickém provedení a vybavení kabin, jednotlivých stanic apod.

Historie

Společnost MORAVSKOSLEZSKÉ VÝTAHY byla založena v září roku 1998 jako ryze česká společnost, statutárním zástupcem a jediným jednatelem je pan Jiří Müller. Od počátku se jak sídlo firmy tak i vlastní výrobní či obchodnětechnické prostory nachází v Dolním Benešově, které jsou neustále přizpůsobovány a rozšiřovány v návaznosti na trvalý růst objemu zakázek. Primárně je ke zdárnému dokončení celého díla využíváno vlastních zaměstnanců firmy, přičemž všichni mají k dispozici špičkové nářadí a techniku nezbytnou ke své práci.

Zázemí a prostředky

Disponujeme vlastní výrobní halou, servisní a elektro dílnou včetně kompletně vybavených skladů.

Dlouholeté bohaté zkušenosti zejména vedoucích pracovníků nejen s výrobou a následnou údržbou zdvihacích zařízení, ale i se samotnou montáží umožnily firmě rychlé etablování se na tuzemském trhu. Poskytujeme služby poradenské včetně pomoci při komplexní revitalizaci bytových domů, technickou konzultaci přímo v místě případné realizace a v neposlední řadě i bezplatné zpracování cenových nabídek vždy s několika variantami vlastního provedení. Naší obrovskou devízou je samostatná projekční činnost, díky níž dokážeme navrhnout skutečně individuální řešení každé zakázky.